Smart Optics logo. BruxZir logo.

O firmie

Firma Dental Technics Solution specjalizuje się w sprzedaży, doborze oraz konfiguracji systemów CAD/CAM zgodnie z zapotrzebowaniem laboratorium protetycznego lub kliniki stomatologicznej.

Mamy kilkuletnie doświadczenie w systemach CAD/CAM w Polsce oraz wiedzę i zdobyte na zachodzie certyfikaty, niezbędne do szkolenia przyszłych użytkowników systemów Dental Wings oraz Exocad.

 

W swojej ofercie posiadamy sprawdzony na świecie skaner laserowy Dental Wings 3series z oprogramowaniem DWOS CNB (Crown & Brige) i DWOS-IMP (Implant Modul) oraz najdokładniejsze na rynku, optyczne skanery Imetric D103a i Imetric D103i wraz z oprogramowaniem Exocad do projektowania koron, mostów oraz prac implantoprotetycznych tworzonych z poziomu implantu.

 

Proponujemy Państwu zestaw wraz z pięcioosiową, symultaniczną frezarką Roland DWX-50, ekonomiczną i precyzyjną frezarką produkowaną w Japonii do frezowania tlenku cyrkonu, wosku, PMMA oraz kompozytu. Dla wymagajacych laboratoriów proponujemy frezarkę Datron D5 do frezowania we wszystkich znanych materiałach protetycznych (CoCr, tlenek cyrkonu, tytan, PMMA, tworzywa sztuczne, tworzywa sztuczne z cząstkami nano).

 

Proponowany sprzęt jest używany przez nasze laboratorium od ponad roku, a dzięki wsparciu technicznemu możemy zagwarantować bezawaryjność sprzętu, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do indywidualnych strategii frezowania w zależnosci od potrzeb. Polskojęzyczny serwis będzie pomocny w każdej sytuacji.

 

Sprzedawany przez nas sprzęt jest nowy, posiada wszelkie certyfikaty wymagane w UE i sprowadzany jest na konkretne zamówienie w zależnosci od konfiguracji.

 

Okresowo sprzedajemy w bardzo konkurencyjnej cenie używane skanery Dental Wings 3series z oprogramowaniem, roczną licencją, szkoleniem oraz roczną gwarancją w bardzo konkurencyjnej cenie.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY